- mgr Jolanta Oniszk - Palacz, DyrektorDyrektor, matematyka
- mgr Beata ŁugowskaWicedyrektor, edb, ratownictwo medyczne, wychowawca IVB
- Anna Welcbiblioteka, wychowawca IIF
- Maciej Bartnickihistoria, WOS, wychowawca IVA
- Michał Deptułahistoria, WOS, HIT
- Grzegorz Fijałkowskiwychowanie fizyczne, wychowawca IID
- Alicja Groszewskajęzyk angielski
- Jadwiga Jórczykjęzyk angielski
- Przemysław Zabrodzkiwychowanie fizyczne, wychowawca IIIB
- Emilia Kozakiewiczbiologia,wychowawca IF
- Sylwia Kubiak - Dobrowolskamuzyka
- Wanda Kurkusjęzyk angielski
- Szymon Lasotafizyka, matematyka, wychowawca ID
- Małgorzata Miąskiewicz - Cegiełkajęzyk polski, glottodydaktyka, wychowawca IIA
- Barbara Niewiarowskareligia, etyka
- Elena Oleksyjęzyk rosyjski
- Krystyna Pachnikjęzyk polski
- Stanisław Tyborowskiwychowanie fizyczne, trener lekkoatletyki i siatkówki, wychowawca IB
- Emilia Chmielewskajęzyk angielski LOD, geografia LOD
- Patrycja Fiedorczykmatematyka
- Marcjanna Nawojskageografia, wychowawca IVC
- Norbert Jędrzejczyk wychowanie fizyczne, trener piłki nożnej, wychowawca IIB
- Paweł Wolskiwychowanie fizyczne
- Joanna Zyskowska historia, WOS
- Marek Borowski wychowanie fizyczne, pedagog specjalny, wychowawca IIID
- Krzysztof Chromik język angielski, wychowawca IIC
- Monika Dobrowolska język angielski, wychowawca IIIC
- Bogumiła Jasiona podstawy przedsiębiorczości, biznes i zarządzanie
- Katarzyna Kucharska język angielski, wychowawca kl. IIIA
- Mirosław Mika zajęcia mundurowe, opiekun Oddziałów Przygotowania Wojskowego i klas wojskowych
- Miriana Mitrovićjęzyk hiszpański
- Sylwia Mrózdoradztwo zawodowe, wdż
- Beata Pieniak chemia , wychowawca kl. IIF
- Iwona Smolikjęzyk niemiecki
- Urszula Kobylińskapsycholog
- Beata Zającgeografia, zajęcia rewalidacyjne, oligofrenopedagogika, wychowawca kl IE
- Paweł Powierżareligia, informatyka
- Agata Soczyńska język polski
- Alicja Szczęśniakpedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne
- Krzysztof Zalewski matematyka
- Anna Artman -Kałuska matematyka
- Małgorzta Biernacka język polski
- Paweł Chłopikzajęcia policyjne
- Adam Cisjęzyk niemiecki
- Bartosz Jastrzębskijęzyk angielski
- Katarzyna Knapik historia, wychowawca kl. IC
- Monika Kosowska język polski
- Janusz Janczewskiinformatyka
GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
W ZSP IM. I.J. PADEREWSKIEGO W SULEJÓWKU
ROK SZKOLNY 2023/2024
Imię i nazwisko nauczyciela
Dzień tygodnia
Godzina dostępności
1
Jolanta Oniszk - Palacz
2
Beata Ługowska
piątek
8.50 – 9.50
3
Anna Welc
wtorek
14.30 – 15.30
4
Michał Deptuła
czwartek
8.50 – 9.50
5
Grzegorz Fijałkowski
czwartek
10.50 – 11.50
6
Alicja Groszewska
wtorek
11.55 - 12.55
7
Jadwiga Jórczyk
poniedziałek
9.50 – 10.50
8
Przemysław Zabrodzki
poniedziałek
11.00 – 12.00
9
Emilia Kozakiewicz
poniedziałek
12.30 – 13.30
10
Sylwia Kubiak - Dobrowolska
poniedziałek
10.50 – 11.50
11
Wanda Kurkus
czwartek
8.50 – 9.50
12
Szymon Lasota
wtorek
7.00 – 8.00
13
Małgorzata Miąskiewicz - Cegiełka
poniedziałek
12.50 – 13.50
14
Barbara Niewiarowska
poniedziałek
9.50 – 10.50
15
Elena Oleksy
wtorek
9.50 – 10.50
16
Krystyna Pachnik
poniedziałek
14.40 – 15.40
17
Stanisław Tyborowski
wtorek
13.45 – 14.45
18
Emilia Chmielewska
----------------------------
-------------------------
19
Patrycja Fiedorczyk
poniedziałek
10.50 – 11.50
20
Marcjanna Nawojska
piątek
8.50 – 9.50
21
Norbert Jędrzejczyk
poniedziałek
10.50 – 11.50
22
Paweł Wolski
piątek
14.40 – 15.40
23
Joanna Zyskowska
środa
7.00 – 8.00
24
Marek Borowski
poniedziałek
7.00 – 8.00
25
Krzysztof Chromik
poniedziałek
10.35 – 11.35
26
Monika Dobrowolska
wtorek
7 55- 8 55
27
Bogumiła Jasiona
wtorek
16.20 – 17.20
28
Katarzyna Kucharska
wtorek
11.45 – 12.45
29
Mirosław Mika
wtorek
10.45 – 11.45
30
Miriana Mitrović
piątek
12.30 – 13.30
31
Luiza Tarach
---------------------------
-------------------------
32
Beata Pieniak
czwartek
11.45 – 12.45
33
Iwona Smolik
wtorek
14.30 – 15.30
34
Urszula Kobylińska
środa
7.00 – 8.00
35
Beata Zając
środa
11.45 – 12.45
36
Paweł Powierża
wtorek
14.30 – 15.30
37
Agata Soczyńska
poniedziałek
10.35 – 11.35
38
Alicja Szczęśniak
poniedziałek
14:30-15:30
39
Krzysztof Zalewski
środa
10.35 – 11.35
40
Anna Artman -Kałuska
czwartek
10.45 – 11.45
41
Małgorzta Biernacka
środa
10.35 – 11.35
42
Paweł Chłopik
---------------------------
--------------------------
43
Adam Cis
poniedziałek
9.50 – 10.50
44
Bartosz Jastrzębski
czwartek
9.50 – 10.50
45
Katarzyna Knapik
wtorek
11.35 – 12.35
46
Monika Kosowska
poniedziałek
9.50 – 10.50
47
Janusz Janczewski
czwartek
16.20 – 17.20
48
Maciej Bartnicki
piątek
11.35 – 12.35
Uczniowie/rodzice zainteresowani konsultacjami z nauczycielem oczekują pod pokojem nauczycielskim (1 piętro).
Dyrektor oraz wicedyrektor pełnią dyżury w swoich gabinetach